Vánoční přání

Rádi bychom Vám za celou ZŠ J. V. Sládka ve Zbiroze popřáli krásné Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce 2022.

Vážení rodiče, milí žáci,

pomalu končí rok 2021, který nám přinesl mnoho překážek a výzev spojených nejen s onemocněním COVID 19. Společnými silami a vzájemnou spoluprací žáků, zaměstnanců a rodičů se nám daří nástrahy postupně překonávat.

Nastává období Vánoc a já bych Vám všem chtěla poděkovat za podporu, spolupráci a pochopení, které jste nám v průběhu roku projevovali a projevujete. Je to pro nás velmi důležitý impuls, který nás posouvá dál. Těšíme se na další spolupráci.

Přeji Vám, ať prožijete pohodové vánoční svátky se svými blízkými ve vzájemném klidu a porozumění. Do nového roku 2022 hlavně pevné zdraví, stálý úsměv a spoustu úspěšných kroků ve školním, pracovním i osobním životě.

Mgr. Markéta Soukupová, ředitelka ZŠ J. V. Sládka Zbiroh

Vánoční přání 2022

Datum vložení: 22. 12. 2021 19:22
Datum poslední aktualizace: 3. 3. 2022 15:11

Jak prší v březnu, tak také v červnu.

Na Zelený čtvrtek hrachy zasívej, na Velký pátek se zemí nehýbej.