Základní škola Zbiroh
Základní škola J. V. Sládka Zbiroh

Místo radostného poznání, inspirace a bezpečného zázemí

Žáci jsou vedeni k praktickým činnostem v oblasti ekologie a péče o přírodu a zvířata, která v ní žijí.

Kritéria pro přijetí žáků do ŠD

ZŠ má 2 oddělení ŠD o kapacitě 60 žáků

Kritéria

1. Žáci 1. třídy, kteří dojíždějí a jejichž zákonní zástupci jsou v aktivním pracovním poměru.
  2. Žáci 1. třídy, kteří nedojíždějí a jejichž zákonní zástupci jsou v aktivním pracovním poměru.
  3. Žáci 2. třídy, kteří dojíždějí a jejichž zákonní zástupci jsou v aktivním pracovním poměru.
  4. Žáci 2. třídy, kteří nedojíždějí a jejichž zákonní zástupci jsou v aktivním pracovním poměru.
  5. Při volné kapacitě možnost doplnění dalšími žáky rozhodnutím ředitelky školy.
  6. Maximální počet žáků na příležitostnou docházku je 8 žáků na oddělení, pro jejich přijetí platí kritéria 1) až 5)

Při přijímání žáků do školní družiny bude postupováno v posloupnosti bodů 1) až 5).

Mgr. Markéta Soukupová

Svátek má Julie

Vane-li v prosinci vítr východní, špatnou naději mají nemocní.

Když v prosinci hrom ještě hučí, rok příští stále vítr fučí.