Kavárna pro rodiče 11.11.

Zveme Vás na tradiční Kavárnu pro rodiče, tentokrát s podtitulem "Problematické chování, násilí a šikana". Setkáme se společně s PhDr. Davidem Čápem, Ph.D. v multifunkčním sále MěÚ Zbiroh.

KAVÁRNA PRO RODIČE

"Problematické chování, násilí a šikana"

čtvrtek 11. listopadu v multifunkčním sále MěÚ

Problematické chování, násilí a šikana ve škole a mimo školu. Beseda bude zaměřena na to, co mohou rodiče od školy v této oblasti požadovat, jaké jsou možnosti školy a jak nejlépe mezi sebou komunikovat.

Také se budeme věnovat tomu, na koho se obrátit, pokud rodiče chtějí pomoci s řešením problematického chování vlastního dítěte. Prostor bude na otázky rodičů dle jejich zájmu.

PhDr. David Čáp, Ph.D., odborný poradce seriálu Ochránce

Absolvoval obor speciální pedagogika-etopedie na PedF UK a následně psychologii na FF UK, 7 let pracoval ve Středisku výchovné péče ve Slaném. Nyní přednáší na katedře psychologie FF UK v Praze, poskytuje poradenství
a psychoterapii v centru Alivio, spolupracuje s nestátní neziskovou organizací DYS-centrum® Praha, o. s., Domovem Laguna Psáry a je lektorem
a konzultantem projektu Minimalizace šikany.

Program: 16:30 – 18:30 – pohoštění, seminář a diskuse s hostem

Opět na vás bude čekat příjemná atmosféra a fair trade pohoštění i netradiční ochutnávka pochutin z červů. Tato akce je pro vás zdarma.

Akci hradí: OPVVV, „Podpora kvality vzdělávání“

Těšíme se na vás :)

Při besedě prosíme o ochranu dýchacích cest, při vstupu je nutné se prokázat:
- doklad o ukončeném očkování proti Covid-19
- platným PCR testem
- platným antigenním testem
- doklad o prodělání nemoci v posledních 180 dnech.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 1. 11. 2021 18:30
Datum poslední aktualizace: 3. 11. 2021 17:23

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Prší-li na svatého Vojtěcha, neurodí se švestky.