EDUBUS

O tom, co to je EDUBUS a co si naši žáci a učitelé v něm vyzkoušeli, se dozvíte po rozkliknutí této aktuality.

Ve čtvrtek 22. 9. zavítala ke zbirožské škole pojízdná polytechnická laboratoř, která pomáhá s popularizací polytechnických oborů pomocí aktivizujících výukových metod. V dopoledních hodinách si žáci třech tříd druhého stupně vyzkoušeli sestavit jednoduché el. obvody, následně změřit el. proud a napětí a porovnat tyto hodnoty pro různé typy spotřebičů. Odpoledne se učitelé zbirožské školy proškolili v robotice, konkrétně využití robotů VEX. Děkujeme paní ředitelce střediska volného času RADOVÁNEK, která pro nás inspirativní den v EDUBUSU zdarma zajistila.

Datum vložení: 25. 9. 2022 10:34
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2022 10:44

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.