OP VVV

OPVVV, VÝZVA Č. 02_16_022 PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I.

Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace je realizátorem projektu s názvem: Podpora kvality vzdělávání, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004667 v rámci Výzvy č. č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony PRO MŠ a ZŠ I., Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

Detaily projektu

• Doba realizace: od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2019
  • Finanční výše podpory: 701.116,00 Kč
  • Podpořeno: Prostředky Evropského sociálního fondu v rámci OP VVV a státního rozpočtu ČR.
  • Hlavní kontaktní osoba projektu za naši školu: Mgr. Květuše Horáková, ředitelka školy

ANOTACE projektu

Cílem výzvy je podpořit mateřské a základní školy formou projektů zjednodušeného vykazování. Výzva podpoří osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, vzájemného setkávání a sdílení zkušeností pedagogů a pomůže školám při společném vzdělávání dětí/žáků, a to možností personálního posílení o školního asistenta, školního psychologa, speciálního pedagoga, sociálního pedagoga, příp.  chůvu v mateřské škole.  Důležitou oblastí podpory je také usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy a spolupráce s rodiči dětí a žáků.  Zařazení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP) do hlavního vzdělávacího proudu pomohou extrakurikulární aktivity (čtenářské kluby, kluby zábavné logiky a deskových her a doučování žáků základní školy ohrožených školním neúspěchem).

ZÁKLADNÍ ŠKOLOU REALIZOVANÝ VÝBĚR ŠABLON projektu

• II/2.1 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin (varianty: Čtenářská gramotnost, Matematická gramotnost, Inkluze)
  • II/2.8 Vzdělávání pedagogického sboru ZŠ zaměřené na inkluzi – vzdělávací akce v rozsahu 8 hodin
  • II/2.9 Vzájemná spolupráce pedagogů ZŠ (varianty: Čtenářská gramotnost, Matematická gramotnost, Inkluze)
  • II/2.11 Tandemová výuka na ZŠ
  • II/3.1 Čtenářský klub pro žáky ZŠ
  • II/3.2 Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ
  • II/3.3 Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem
  • II/4.1 Odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči žáků ZŠ
Datum vložení: 9. 10. 2021 10:52
Datum poslední aktualizace: 9. 10. 2021 11:17

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Brambory sázej na svatého Marka - bude jich plná jamka.