Tma a život

V úterý 18. 10. měli možnost žáci devátých tříd být součástí vzdělávacího projektu "Darkness and life", který navazuje na Světový den zraku. Jak se jim dařilo se dozvíte po rozkřiknutí této aktuality.

V úterý 18. 10. měli možnost žáci devátých tříd být součástí vzdělávacího projektu "Darkness and life", který navazuje na Světový den zraku. Pro šestičlenný tým žáků bylo připravené soutěžní dopoledne ve formě zábavné show, kde měli příležitost zjistit "jaké to je nevidět" a utkat se s týmy protihráčů. Tento projekt má velký preventivní význam v rámci zvýšení povědomí o nutnosti pravidelného screeningu zraku. Zároveň nenásilnou formou pomáhá nám ostatním lépe pochopit svět nevidomých a těžce zrakově postižených a tím jim být smysluplnou oporou a pomocí. Organizátorem aktivity bylo SVČ RADOVÁNEK, kterému chceme moc poděkovat za úžasnou spolupráci a zážitkový den. Z deseti týmů jsme skončili na sedmém místě a odváželi si spoustu zážitků a zkušeností.

Datum vložení: 19. 10. 2022 17:59
Datum poslední aktualizace: 19. 10. 2022 18:00

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Jiří a Marek - mrazem nás zalek.