Základní škola Zbiroh
Základní škola J. V. Sládka Zbiroh

Místo radostného poznání, inspirace a bezpečného zázemí

Žáci jsou vedeni k praktickým činnostem v oblasti ekologie a péče o přírodu a zvířata, která v ní žijí.

Okresní kolo biologické olympiády

Jak se dařilo našim mladým biologům se dozvíte po rozkliknutí této aktuality.

Okresní kolo biologické olympiády

Dne 19. 4. 2024 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola biologické olympiády v Rokycanech.

Okresní kolo vyhrála žákyně naší školy Bára Froňková a postupuje do kola krajského, které se koná 9. 5. 2024 v Plzni. Ostatní žáci se umístili na velmi pěkných místech, Jan Cafourek na 5. místě a Adam Jerlink na místě 8.

Výsledky našich žáků nás velmi potěšily, gratulujeme a přejeme Báře mnoho úspěchů v kole krajském.

Ing. Evženie Brzková

Datum vložení: 26. 3. 2024 8:37
Datum poslední aktualizace: 26. 3. 2024 8:49
Autor: Ing. Evženie Brzková

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Zpívá-li pěnice na svatého Tiburcia Valeriána, víno se pěkně ukáže.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: