Zdraví dětí

Spolupráce s firmou Laktea, o. p. s.

Firma Laktea, o.p.s. z Jesenice u Prahy obnovila se ZŠ Zbiroh“ Dohodu o provedení práce“, která spočívá v tom, že naše škola může i nadále prodávat dotované školní mléko a mléčné výrobky firmy Madeta.

Ve stanovených termínech mají žáci 1. - 5. třídy právo dostávat zdarma 1x za 14 dní 1 kus ovoce, zeleniny nebo ovocný nápoj v rámci projektu „Ovoce do škol“. Základním cílem tohoto projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit stravovací návyk ve výživě dětí, bojovat proti nárůstu dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny.

Ceník dotovaných mléčných výrobků je vyvěšen ve vestibulu školy. Bližší informace můžete získat u paní učitelky J. Hroudové.

Objednávky zasílejte na email: skolahroudova@seznam.cz vždy do 15.v měsíci.

Pozor změna cen výrobků !!

Objednávka ke stažení

objednavka-madeta.doc
Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 80,5 kB
Datum vložení: 1. 9. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 9. 10. 2021 11:56

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.