Využití projektu EU peníze školám

Učitelé ZŠ Zbiroh zpracovali v rámci projektu „EU peníze školám“ šablony III/2 a V/2 - DUMy. Za jejich práci škola obdržela finanční prostředky, za které vybavila odborné učebny interaktivní tabulí a počítačem. Aby mohli vyučující i nadále zpracovávat a využívat již vytvořené šablony, byl všem do kabinetu pořízen počítač s připojením na internet. Vybudována byla též zcela nová počítačová učebna pro žáky 1. stupně. Všechny učebny jsou plně využívány, práce s žáky je tím zajímavější a pestřejší. Sami žáci mohou rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti ICT. Žáci 2. stupně využívají PC učebnu i v odpoledních hodinách k přípravě různých prezentací a referátů na výuku.

Ing. Evženie Brzková

DUM

Odkazy na autory DUMů šablon III/2

ZŠ Zbiroh zpracovala v rámci projektu „EU peníze školám“ registrační číslo CZ.1.07/1.4.00/21.2007 šablony III/2 (Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT) DUMy pro:

1. ročník – Čj a M – Mgr. Keszegová, M – Mgr. Hroudová
  2. ročník - Čj a M - Mgr. Aloui a Mgr. Pánková
  3. ročník – Čj – Mgr. Šístková, Aj – Černá, prvouka – Kecová
  4. ročník – M  – Černá, AJ - Mgr. Hrbková
  5. ročník – M, Čj, vlastivěda – Mgr., Ing. Tláskalová, Čj – Černá, Aj –Mgr. Hrbková
  6. ročník – Aj – Mgr. Vaňková, Př – Ing. Brzková, F – Mgr. Soukupová
  7. ročník – Čj – Mgr. Kotvová, Aj – Mgr. Vinšová, Nj – Bc. Rédlová, D – Mgr. Frühaufová, Př – Mgr. Soukupová
  8. ročník – M – Mgr. Švarcová, Př – Mgr. Drábek, Ch – Mgr. Horáková, SzPř – Ing. Brzková