KAVÁRNA PRO RODIČE

 ŠIKANA VE ŠKOLE

Je to šikana x není to šikana?

Zkusíme pochopit zdánlivě paradoxní chování ostrakizovaných a šikanovaných.

- v úterý 29. listopadu od 16.30 v učebně IV. A

(děti si můžou hrát ve IV. B)

 

V úvodu vám výchovná poradkyně A. Tláskalová představí Školské poradenské pracoviště a seznámíte se s novinkou ve školství – „společným vzděláváním“.

Po ukázce z filmu k tématu šikana, ke kterému dostanete kód domů, abyste ho mohli zhlédnout i se svými dětmi a který nám opět poskytla organizací Člověk v tísni, program Jeden svět na školách, vám metodička prevence A. Horáková představí problém z její pozice.

Naváže nprap. Hana Kroftová a prap. František Kovařík.

 

Opět vás bude čekat fair trade pohoštění a příjemná atmosféra.

Těšíme se na vás

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka