Informace k provozu škol od 17. 5. 2021

Informace k provozu školy od 17. 5. 2021. Žáci 1. i 2. stupně se testují 1x týdně (první den po příchodu do školy),

 ŠD je v běžném režimu – tedy i ranní provozruší se povinnost zachování homogenních skupin. Všichni přihlášení žáci ke stravování mají automaticky přihlášený obědpokud ho nebudou odebírat, musí si individuálně oběd odhlásit.

Ve vnitřních prostorách nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst.

Dokument Informace pro školy zde

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka
obedy pro deti