Žádost o ošetřovné

zákonem č. 438/2020 Sb., bylo schváleno poskytování ošetřovného v souvislosti s mimořádnými opatřeními při epidemii.

Ošetřovné bude poskytováno po celou dobu uzavření škol ve výši 70% denního vyměřovacího základu. Bližší informace včetně tiskopisu „ Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) či jeho část“ najdete na stránkách MPSV s tímto odkazem https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne . Zasíláme Vám také TZ MPSV.

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka
obedy pro deti