Provoz školní jídelny

Provoz školní jídelny pokračuje již v nastaveném režimu od 13. 10. 2020.

Školní jídelna umožňuje odběr obědů v rámci školního stravování dle Vyhlášky č. 107/2005 Sb.
o školním stravování i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem tzn.,
že žáci mají možnost svůj oběd odebrat.

Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky i žáky ZŠ Zbiroh.

Prosíme rodiče žáků, kteří budou mít o stravování zájem, aby své objednávky nahlásili vždy minimálně 2 dny předem do 11 hodin vedoucí ŠJ. Pokud nebude strava nahlášena, obědy jsou automaticky odhlášené. Tel.: 371 784 026 e- mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Výdej stravy pro žáky probíhá od 11 hodin do 12.30 hodin. Oběd bude vydán do čistých jídlonosičů, které si žák nebo rodič přinese s sebou. Oběd se vyzvedává provozním vchodem zvaný „rampa“.

obedy pro deti