Info jídelna

Školní jídelna svůj provoz NEPŘERUŠUJE.

Školní jídelna při ZŠ J. V. Sládka nepřerušuje svůj provoz. Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky i žáky ZŠ Zbiroh. Výdej pro cizí strávníky se nemění.

Prosíme rodiče žáků, kteří budou mít o stravování v období od 14. 10. do 23. 10. zájem, aby své objednávky nahlásili vedoucí ŠJ do úterý tj. dnes 13. 10. a to do 16.00 hodin. Pokud nebude strava nahlášena, obědy jsou automaticky odhlášené.
Výdej stravy pro žáky bude probíhat od 11 hodin do 12.30 hodin. Oběd bude vydán
do čistých jídlonosičů, které si žák nebo rodič přinese s sebou. Oběd se vyzvedává provozním vchodem zvaný „rampa“. Aktuální jídelní lístek je platný.