Info jídelna

Školní jídelna svůj provoz NEPŘERUŠUJE.

Školní jídelna při ZŠ J. V. Sládka nepřerušuje svůj provoz. Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky i žáky ZŠ Zbiroh. Výdej pro cizí strávníky se nemění.

 

Prosíme rodiče žáků, kteří budou mít o stravování v období od 14. 10. do 23. 10. zájem, aby své objednávky nahlásili vedoucí ŠJ do úterý tj. dnes 13. 10. a to do 16.00 hodin. Pokud nebude strava nahlášena, obědy jsou automaticky odhlášené.
Tel.: 371 784 026 mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Výdej stravy pro žáky bude probíhat od 11 hodin do 12.30 hodin. Oběd bude vydán
do čistých jídlonosičů, které si žák nebo rodič přinese s sebou. Oběd se vyzvedává provozním vchodem zvaný „rampa“. Aktuální jídelní lístek je platný.

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka
obedy pro deti