Konzultace žáků 2. stupně

V rámci další etapy uvolňování opatření ve školách nabízíme možnost realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky 2. stupně ZŠ

v období od 8. 6. - 30. 6. 2020. Nepůjde o fungování v běžném režimu školy dle rozvrhu, ale o možnost konání konzultací či třídnických hodin pro jednotlivé ročníky ve stanovených dnech v týdnu. Konkrétní pokyny naleznete v informačním dopise v příloze mailu. Projděte si všechny přílohy, prosím, zvažte všechny možnosti a nejpozději do neděle 31. 5. 2020 do 13:00 sdělte třídnímu učiteli (TU), zda Vaše dítě nastoupí k dobrovolným konzultacím či ne. V případě přihlášení žáka k dobrovolným konzultacím od 8. 6. 2020 sdělte TU zároveň zájem o oběd, který můžeme poskytnout Vašemu dítěti pouze v konzultační den. Tato zpětná vazba je nezbytná k přípravě skupin, ve kterých by žáci ve škole mohli fungovat za podmínek, které nám byly stanoveny MŠMT a MZ ČR. V případě nejasností kontaktujte TU.

Docházka - konzultace pro žáky 2.stupně
Čestné prohlášení - toto prohlášení naleznete v dokumentech ke stažení

Děkujeme za spolupráci. 

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka