Stravování ve školním roce 2020/2021

Pokud budete mít zájem, o stravování v ŠJ Zbiroh ve školním roce 2020/2021,

odevzdejte řádně vyplněnou závaznou přihlášku ke stravování nejpozději do 29. 6. 2020. Přihlášky jsou k dispozici na webových stránkách ZŠ J. V. Sládka Zbiroh, p. o. www.zšzbiroh.cz, v tištěné formě jsou přihlášky umístěny u vchodu ZŠ nebo ŠJ. Vyplněné přihlášky můžete odevzdat fyzicky u vchodu ŠJ nebo elektronicky na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka