Objednání průkazů ISIC

i v letošním školním roce zajišťujeme pro žáky možnost objednání průkazu ISIC. Ve škole ji využíváme jako kartu k objednání obědů, funguje i jako doklad o věku, akceptují ji různé přepravní společnosti a pomocí ní lze dosáhnout na různé slevy. https://www.isic.cz/slevy/crPro budoucí prvňáčky je důležité tuto kartu pořídit jako objednávací čip k obědům ve školní jídelně.  Podrobnější informace o kartě, způsobu objednání a platbě naleznete v v dokumentech ke stažení. Časově je nutné vše zrealizovat do konce května. Děkujeme.
 
Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.