Kontakty v době mimořádného opatření

V souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10. 3. 2020, které zakázalo osobní přítomnost žáků ve škole, uvádíme kontakty na osoby

, které Vám poskytnou potřebné informace o dění na ZŠ J. V. Sládka Zbiroh. Zároveň u nich získáte informace o možnosti vyzvednutí „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy“.

Ředitelka školy: Mgr. Květuše Horákovámobil: 739 039 903

Zástupkyně ředitelky školy: Mgr. Markéta Soukupovámobil: 703 187 546

Výchovná poradkyně: Mgr. Ing. Andrea Tláskalovámobil: 728 284 484

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka