Doporučení k procvičování učiva

Vážení rodiče,

v zájmu Vašich dětí je nutné pravidelné procvičování látky, na kterou Vás upozorňují učitelé v odkazu v sekci jednotlivých tříd.

https://zs-j-v-sladka-zbiroh-vyuka.webnode.cz/

 

Za této mimořádné situace Vás prosíme o podporu a zodpovědnou přípravu Vašich dětí při pravidelném procvičování a upevňování učiva dle osnovy na webu. Po nástupu do školy bude nutné navázat na procvičenou látku novým učivem. Děkujeme za spolupráci a zodpovědný přístup.

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka