Informace k aktuální epidemiologické situaci - koronavirus

Vážení rodiče.

Ministerstvo zdravotnictví  ČR a ministr zdravotnictví ČR vyzývají občany,

kteří se v těchto dnech vrací do ČR z pobytu v Itálii, Německu a Rakousku, aby zůstávali doma a telefonicky kontaktovali svého lékaře, popřípadě krajskou hygienickou stanici. 

Žádáme rodiče, aby po návratu z cest ze zahraničí zodpovědně vyhodnotili situaci, a pokud navštívili oblasti zasažené koronavirem, aby se řídili aktuálním doporučením MZ ČR a Státního zdravotního ústavu.

http://www.khsplzen.cz/informace/1909-doplnujici-informace-pro-obcany-plz-kraje-v-souvislosti-s-coronavirem.html

Vedení školy – Mgr. Květuše Horáková

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka