Brána k druhým

Ekotým je opět mezi nejúspěšnějšími týmy národního kola soutěže "Brána k druhým"

 

Další významné ocenění za projekt ochrany ptactva "Brána k druhým" dnes v Národním technickém muzeu převzaly zástupkyně Ekotýmu od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy i Národního institutu dalšího vzdělávání.
Slavnostního předání moderoval herec s velkým vztahem k přírodě - Petr Vacek .Brána k druhým

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.