Dopravní soutěž 2019

  1. 5. 2019 zažili žáci ZŠ J. V. SládkaZbiroh velký úspěch v dopravní soutěži mladých cyklistů.
    V I. kategorii se družstvo ve složení Tomáš Bauer, Jakub Liška, Pavlína Prachařová a Kateřina Trsková umístilo na skvělém 1. místě a postupuje tak do krajského kola, které se bude konat 29. - 30. 5. v Melchiorově Huti. Družstvo starších žáků ve složení Richard Švorc, Dominik Šmerda, Kateřina Nováková a Tereza Jarošová se umístilo v II. kategorii na "bramborovém" 4. místě.

Navíc žáci zazářili i v jednotlivcích. Kateřina Trsková obsadila 3. místo a Pavlína Prachařová 2. místo v kategorii mladších dívek. Tomáš Bauer dokonce mezi mladšími chlapci zvítězil. Gratulujeme!18 19DopravniSoutez

nejnovější

Poslední soubory

    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.