Zdraví dětí

Firma Laktea, o.p.s. z Jesenice u Prahy obnovila se ZŠ Zbiroh“ Dohodu o provedení práce“, která spočívá v tom, že naše škola může i nadále prodávat dotované školní mléko a mléčné výrobky firmy Madeta.

Ve stanovených termínech mají žáci 1. - 5. třídy právo dostávat zdarma 1x za 14 dní 1 kus ovoce, zeleniny nebo ovocný nápoj v rámci projektu „Ovoce do škol“. Základním cílem tohoto projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit stravovací návyk ve výživě dětí, bojovat proti nárůstu dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny.

Ceník dotovaných mléčných výrobků je vyvěšen ve vestibulu školy. Bližší informace můžete získat u paní učitelky J. Hroudové.    

Objednávky zasílejte na email :  

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

vždy do 15.v měsíci.      Pozor změna cen výrobků !!

Objednávka ke stažení zde:      

                       

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka
obedy pro deti