Myslíme globálně

Světová škola - předání titulu 
13. 6. 2017 převzala naše škola v Americkém centru titul - Světová škola. Od roku 2006 tento titul získalo pouze 69 škol a naše mezi nimi. Titul jsme převzaly z rukou zástupkyně Ministerstva zahraničních věcí, Mgr. Jaroslava Fidrmuce - náměstka člena vlády z MŠMT a PhDr. Ondřeje Andrýse - náměstka ústředního školního inspektora České školní inspekce, která tento program (stejně jako program Ekoškola) vysoce oceňuje. 

ss titul

Partner - Lesy ČR Partner - TEREZAPartner - SEVERPartner - TOYOTA Fund for EuropePartner - Toyota ČRPartner - Plzeňský krajPartner - Nadace partnerstvíPartner - Lemonade
Partner - EkoškolaPartner - svetovinaPartner - Evropský sociální fondPartner - Evropská uniePartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovyPartner - Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy    ZŠ Zbiroh na Facebooku    Bronzová známka finančně gramotné školy.Logo UčíTelka
obedy pro deti