Kavárna pro rodiče 12_3_2019

„Odkládá věci, dělá vše na poslední chvíli!“

Je to vždycky špatně?

v úterý 12. března v učebně IV. A

(děti si můžou hrát v V. B)

V přístupu k rozhodování a dotahování se lidé (děti i dospělí) od sebe liší. Někteří si dají cíl a naplňuje je radostí, když si mohou udělat „fajfku“, jiné představa dokončení vůbec neláká, protože si rádi nechávají otevřená zadní vrátka. V práci a ve škole jsou tito lidé často vnímáni jako „horší“, jejich přístup má ale mnohé výhody. Jaké? A jak tyto děti učit věci dokončovat, aniž by ztratily vnitřní motivaci?

Podobně jako na minulých workshopech budeme společně sdílet zkušenosti, analyzovat konkrétní příklady z praxe a dozvídat se nové – tentokrát o potřebě „uzavírat“ versus „nechávat otevřené“.

O typech osobnosti u dětí se můžete už dnes dozvídat zde:

www.facebook.com/teorietypu

www.teorietypu.cz

Poslední Kavárnou pro rodiče tohoto roku nás provede Mgr. Šárka Miková.

Program: 16.30 – 17.00 – otevření, pohoštění,

17.00 – 19.00 - seminář a diskuse s hostem

19.00 – 19.30 - konec odborného semináře

Opět na vás bude čekat příjemná atmosféra a fair trade pohoštění. Tato akce je pro vás zdarma.

Akci hradí: OPVVV, „Podpora kvality vzdělávání“,

reg. č. projektu CZ.02. 3.68/0.0/0.0/16_022/0004667